Bendroji vežėjo informacija - Travel Service

Travel Service  – 1997 m. įkurta čekų oro linijų bendrovė, kurios orlaivių parką sudaro 43 lėktuvai, daugiausia Boeing 737–800, 737–700 ir Airbus 320.

Registruotasis bagažas

Svoris: 20 kg
Iki 2 metų vaikams: 0 kg
Matmenys: 1 kraštinės ilgis negali viršyti 150 cm, trijų kraštinių ilgių suma negali viršyti 250 cm

Rankinis bagažas

Svoris: 8 kg
Iki 2 metų vaikams: 0 kg
Matmenys: 56 x 45 x 25 cm

Keleivių saugai užtikrinti griežtai draudžiama į oro linijų bendrovės „Travel Service“ lėktuvus įsinešti „Samsung Galaxy Note 7“išmaniuosius telefonus (tai susiję su šių įrenginių baterijų savaiminio užsidegimo pavojumi). Draudimas galioja ir rankiniam, ir registruotajam (atiduodamam į bagažo skyrių) bagažui.

Bagažo viršsvoris

Mokestis už leistino bagažo svorio limito viršijimą yra 6 EUR / 8 USD už kiekvieną papildomą kilogramą. Vieno bagažo vieneto svoris negali viršyti 32 kg.

Toliau nurodytai įrangai taikomi papildomi mokesčiai:

  • dviračiai, paspirtukai;
  • slidinėjimo inventorius, t. y. viena pora slidžių (kartu su lazdomis) arba 1 snieglentė bei slidinėjimo (snieglentės) batai;
  • nardymo įranga, pvz., balionai su priedais, kaukės, kostiumai, gylio matuokliai ir t. t. (povandeninio plaukiojimo su kauke ir vamzdeliu įranga, t. y. vieneri akiniai, vamzdelis ir viena pora plaukmenų nėra traktuojami kaip nardymo inventorius);
  • burlenčių komplektai, t. y. po vieną burlentę su bure ir vienu stiebu;
  • banglenčių su aitvarais sporto inventorius: banglentės + jėgos aitvarai;
  • banglentės;
  • golfo įranga;
  • meškerės;
  • parašiutai, parasparniai, skraidyklės.


DĖMESIO!
Nurodytas sporto inventorius neįtraukiamas į nemokamo registruotojo bagažo limitą. Išskirtiniais atvejais operatorius gali atsisakyti gabenti sporto inventorių dėl bagažo skyriaus apribojimų bei lėktuvo pusiausvyros. Norėdamas atiduoti minėtą sporto įrangą gabenimui, keleivis privalo sumokėti mokestį už bagažo viršsvorį, nepriklausomai nuo to, ar išnaudojo jam priklausantį nemokamą limitą, ar ne. Mokestis už bagažo viršsvorį skaičiuojamas pagal.

Maitinimo paslaugos

Artimųjų skrydžių metu: maitinimo paslaugos neteikiamos, tačiau skrydžio metu galima įsigyti užkandžių ar gėrimų.

Registracija į skrydžius

Oro uoste pasų / bagažo registracija į oro linijos bendrovės „Travel Service“ organizuojamus skrydžius atliekama be bilietų.


Keliavimas su vaikais


Dokumentai
Kiekvienas vaikas turi turėti galiojantį dokumentą: asmens tapatybės kortelę arba pasą (pasas ne Europos Sąjungoje turi galioti mažiausiai 6 mėnesius skaičiuojant nuo grįžimo datos).

Bagažas
Vaikai iki 2 metų neturi teisės į registruotą ar rankinį bagažą. Vaikui, kuriam yra 2 metai ar daugiau, turi teisę į tą patį bagažą, kaip suaugęs asmuo (pagal sutartį).

Vežimėlis
Visų rūšių kūdikių vežimėlių gabenimas yra nemokamas. Vežimėlis turi būti priduodamas registruojant bagažą arba perduodamas oro uosto darbuotojui prieš įeinant į „rankovę“ arba prieš lipant į lėktuvą. Vežimėlis paprastai pristatomas netrukus po to, kai paliekamas orlaivis arba kartu su bagažu (priklausomai nuo oro uosto).

Kūdikių maistas
Kūdikių maisto rankiniame bagaže galima gabentis tiek, kiek jo gali prireikti skrydžio metu. Skysčio kiekis ribojamas iki 100 ml (iki 10 vienetų, bendras tūris nedaugiau nei 1 litras). Oro uosto darbuotojai gali paprašyti globėjo išbandyti kūdikių maistą. Atsargos, vežamos visai kelionės trukmei, turėtų būti vežamos originalioje pakuotėje - tai padės identifikuoti medžiagą. Lėktuvo įgulos skrydžio metu galima paprašyti karšto vandens mišiniui pagaminti. Gėrimus ir mineralinį vandenį galima įsigyti bemuitėje zonoje po registracijos į skrydį arba lėktuve.

Skrydis su vaiku
Saugumo sumetimais vaikui iki 2 metų nėra atskiros vietos ir jie keliauja tėvams ant kelių. Kiekvienoje eilėje yra tik viena vieta, skirta keliauti su vaiku iki 2 metų, taigi keliaujant su dviem vaikais iki dviejų metų tėvams/globėjams bus skirtos vietos dvejose skirtingose eilėse. Paprastai lėktuve yra tualetas su stalu sauskelnių pakeitimui.Vaikams iki 13 metų negalima priskirti vietos prie avarinių išėjimų saugos sumetimais.

Keliavimas be tėvų
Vaikai iki 6 metų negali keliauti be suaugusiųjų priežiūros.
Vaikai nuo 6 iki 11 metų amžiaus gali keliauti patys, bet turi būti prižiūrintis asmuo skrydžio metu („priežiūros paslauga“ kainuoja apie 60 eurų į vieną pusę, apmokama bagažo patikrinimo vietoje oro uoste). Ši paslauga gali būti užsakyta prieš išvykstant, būtina užpildyti specialią formą, o vaikas į oro uostą turi būti palydėtas suaugusio asmens, taip pat pasitiktas suaugusiojo destinacijos oro uoste.
Vaikai nuo 12 iki 17 metų gali keliauti vieni. Pagal pageidavimą taip pat galima užsakyti papildomą priežiūrą, kaip aprašyta aukščiau.